AB CAD/CAM Sistemleri AB CAD/CAM Sistemleri
resim1

Autodesk® Abonelik

Değeri artırın. Karmaşıklığı azaltın.

En son araçlara, esnek lisanslamaya, güvenilir desteğe ve buluttaki hizmetlere erişebilmenin en kolay ve hesaplı yolu olan Maintenance Subscription sayesinde yazılım yatırımınızın değerini artırın. *


Maintenance Subscription'ın sunduğu özellikler:

  • Yazılımların en son sürümlerine anında erişim
  • Esnek lisanslama hakları – önceki sürüm, evde kullanabilme ve başka yerlerde kullanabilme hakları gibi
  • Sorunları hızlıca çözmek için teknik destek
  • Autodesk 360 bulut hizmetleri sayesinde gelişmiş hareketlilik ve işbirliği

Maintenance Subscription'ın sunduğu çeşitli avantajlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için hemen bizimle iletişime geçin:0216 580 99 01

* Autodesk Abonelik avantajları tüm ürünler için her coğrafi bölgede kullanılamamaktadır.Maintenence Subscription Nedir?

Maintenence Subscription adı değişen bildiğiniz Autodesk Aboneliği'dir

Autodesk Aboneliği, Autodesk yazılımlarının son sürümlerine kolayca erişmenizi sağlayan, kapsamlı bir yazılım, destek ve eğitim paketidir.

Autodesk Aboneliği ile, abone olduğunuz Autodesk yazılımının son sürümüne ulaşır, zaman zaman yayınlanan yazılım eklentilerine anında erişir, Autodesk’ten direkt web tabanlı teknik destek alır, kendi-kendine eğitim araçları ile yeteneklerinizi geliştirebilir, üyelere özel abonelik web sayfalarından yazılım yönetimini gerçekleştirebilirsiniz. Yıllık belirli bir abonelik ücreti, yükseltme (upgrade) alımlarına göre daha avantajlı olabilirken, aynı zamanda şirketinizin bütçelemesinde de kolaylık sağlar.

Tasarım araçlarınızı güncel tutmak, en ileri seviyede kullanmak ve teknoloji yatırımınızdan en fazla geri dönüşü alabilmek için, Autodesk Aboneliğini tercih ediniz.

Web sitemiz en iyi Internet Explorer 10 ve Google Chrome tarayıcıları ile görüntülenmektedir..

Web Sitemiz W3C standartlarını tam olarak desteklemektedir.

W3C XHTML Standartlarına Uygun Web Sitesi W3C CSS Standartlarına Uygun Web Sitesi