AB CAD/CAM Sistemleri AB CAD/CAM Sistemleri

AB CAD/CAM Sistemleri Eğitimleri

Eğitimlerimiz, yazılımları etkin olarak kullanmanızı sağlayacak ve verimliliğinizi artıracaktır. Eğitimcilerimiz üretim kökenli makine mühendisleri olup, eğitimi firmanızın ihtiyaçlarına göre özelleştirirler. Bunun sonucunda katılımcılar, eğitim süreciyle birlikte tasarıma ve çizime hızla başlarlar, böylelikle tasarım süreçleri hatasız ve verimli olur.

1-Kurumsal Eğitimler:

Firmaların CAD CAM yazılımlarına yaptıkları yatırımın tam karşılığını almalarını sağlar. Kurumsal eğitimlerimiz, firmaların ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda, özgün içerikle sunduğumuz eğitimlerdir. İhtiyacınıza göre 4 yada 6 günlük eğitimler AB CAD CAM SİSTEMLERİ eğitim salonunda verilir.

Güncelleme Eğitimleri

Yazılımlara yeni sürümle birlikte, kullanıcı dostu birçok yenilik sunulmaktadır. Bu yeniliklerin bir günlük kısa bir eğitimle öğrenilmesi, programın etkin kullanılması açısından çok önemlidir. Önerimiz, ürün yenilerken mutlaka güncelleme eğitimini alarak güncel teknolojik gelişmeleri takip etmeniz ve böylece yazılımdan maksimum verimi almanızdır. Katılımcıların daha önce Inventor eğitimi almış olmaları ve aktif olarak kullanıyor olmaları şartı aranır. Kullanıcıların yeni sürümle birlikte gelen yeniliklere adapte olmaları sağlanır.

2-Bireysel Eğitimler

Bireysel başvuruların değerlendirildiği, 6 kişilik gruplar halinde yaptığımız eğitimlerdir. Bireysel başvuruların grup için yeterli sayıya ulaşmasıyla eğitim başlatılır. İki tip bireysel eğitim mevcuttur:

  • 1.Hafta sonu 4 tam gün (Cumartesi ve Pazar 2 hafta sonu sürer)
  • 2.Eğitim hafta içi 2 saat x 3 gün olmak üzere 6 haftalık eğitimler

Eğitimlerimizle ilgili bizimle iletişime geçin: 0216 580 99 01

Web sitemiz en iyi Internet Explorer 10 ve Google Chrome tarayıcıları ile görüntülenmektedir..

Web Sitemiz W3C standartlarını tam olarak desteklemektedir.

W3C XHTML Standartlarına Uygun Web Sitesi W3C CSS Standartlarına Uygun Web Sitesi