MÜŞTERİLERİN ABONE OLMA NEDENLERİNE GÖZ ATIN (2:19 DK.)

Bakım Anlaşmanız mı var? Yenileme zamanı geldiğinde aboneliğe geçin. KAR Edin!

Abonelik Avantajları

DAHA FAZLA ERİŞİM

İhtiyaçlarınıza uygun araçlara, teknolojilere ve hizmetlere şimdi ve gelecekte kapsamlı erişim elde edin.

ESNEK DENETİM

Doğru ürün ve güncellemelere ekibiniz ihtiyaç duyduğu anda erişim sağlayarak kullanıcıları ve maliyetleri daha iyi şekilde yönetin.

KULLANIM ANALİZİ

Kullanımı kolay raporlama araçları ve uyarılarla ürün kullanımını, harcamaları, üretkenliği ve gelecek ihtiyaçları değerlendirip analiz edin.

Daha Fazla Erişim

Abonelik sayesinde en son güncellemelere ve önceki sürümlere erişirsiniz.
Ayrıca yazılımınızı istediğiniz zaman, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Sürekli Yazılım Güncellemeleri

Ürün güncellemeleri almak, bulut hizmetlerine erişmek ve ek özellikleri sunuldukları anda veya hazır olduğunuzda kullanmak için Autodesk masaüstü uygulamasını kullanın


Hızlı Kurulum

Autodesk Account hesabı ile, satın aldığınız ürünleri doğrudan cihazlara dağıtarak veya kullanıcılara, ürünleri Autodesk masaüstü uygulaması üzerinden kendi cihazlarına indirmelerine imkan tanıyarak ürünlere erişim izni verebilirsiniz.

Yeni ve Gelişkin Destek

Teknik sorunlarınızı daha hızlı bir şekilde çözmek için telefon, çevrimiçi sohbet, e-posta veya uzaktan masaüstü yardımı olanaklarından birini seçin.Esnek Denetim

Kolay yazılım yönetimi ve iyileştirilmiş güvenlik ile kontrol sizde olur.

Yazılım Birleştirmeleri ve İndirme

Autodesk Account hesabında tek bir görünümde tüm ürün ve hizmetlerinizi sıralayın, arayın, filtreleyin ve sizin için en uygun indirme yöntemini seçin.


Kullanıcı Yönetimi

Kimlerin ürün ve hizmetlere erişebileceğini yönetmek için Autodesk Account hesabı kullanın. Ürün veya kullanıcı... İşiniz için hangisi daha uygunsa ona göre atayın.


Güncelleme Yönetimi

Autodesk masaüstü uygulaması aracılığıyla ürün güncellemeleri izinlerini belirleyip bu güncellemelerin kullanıcılara dağıtımını otomatik hale getirerek yönetimle ilgili yüklerinizi ortadan kaldırın.

Kullanım Analizleri

Raporlama araçları ve bildirimler; yazılım kullanımını, harcamaları, üretkenliği
ve gelecekteki ihtiyaçları analiz edip değerlendirmeyi kolaylaştırır.

Bildirimler ve Uyarılar

Autodesk Account hesabından sözleşme durumunuz hakkında bilgi alın, böylece aboneliğiniz sona ermeden ürünlerinizi yenileyebilir veya değiştirebilir, kesintileri önleyebilirsiniz.

Bulut Kredisi

Sizin ve kuruluşunuzun, kullandıkça öde hizmetleri için bulut kredilerini harcama şeklini izleyin ve optimize edin.Bütçe Planlama

Abonelik maliyetlerinin şeffaf ve öngörülebilir olması, yazılım maliyetlerini doğrudan müşteri projelerinin ücretlerine yansıtmayı ve gelecek hakkında tahminde bulunmayı kolaylaştırır.

© 2017 AB CAD CAM Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Autodesk, Autodesk Inc.’in tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.