Neden İş İstasyonu?

İyi bir iş istasyonu,mevcut işinizi en iyi yapmanızı sağlayan makinedir. Kimi zaman güçlü işlemciler ve ekran kartı içeren bir ürün de olabilir, yoğun işlerin altından kalkabilecek, bütçenize uygun, amacı için tasarlanmış makine de olabilir. Bir İş istasyonu kullandığınız yazılımları kusursuz biçimde çalıştırır, zamanınızı ve veriminizi arttırır ayrıca size birçok yönden maliyet avantajı sağlar. Tüm parçalar kusursuz uyum içinde çalışır. Üzerinde server işlemcileri olarak nitelendirdiğimiz Xeon işlemci gücüne sahip, ECC hata önleyen belleklerin kullanıldığı, profesyonel ekran kartlarının seçildiği ve sadece HP’de bulunan yazılımları ile desteklenmiş bir iş istasyonunu işinize daha çok yarar.

İş İstasyonu ISV Sertifikası

Verimlilik ve üretkenlik ihtiyacını harekete geçiren günümüzün talepkar süreleriyle, yazılım uygulamalarınızın iş istasyonunuzda çalışacağını bilmek yeterli değildir. Anahtar uygulamalarınız için en yüksek performansı sunmak üzere Bağımsız Yazılım Satıcıları (ISV) tarafından test edilmiş, kanıtlanmış ve onaylanmış bir donanım çözümüne ihtiyacınız vardır.

HP uygulama sertifikasyon süreci

HP'nin uygulama sertifikasyon süreci, HP İş İstasyonları'nda seçtiğiniz uygulamayla mümkün olan en iyi deneyimi almanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Burada yer aldığımız aktivitelerden sadece birkaçı:

  • Sertifika, test ve sürekli destek için HP Z İş İstasyonları ve Mobil İş İstasyonu ile ISV'leri (Bağımsız Yazılım Satıcıları) donatın
  • Derinlemesine tüm sistem testi ve performans ölçümü gerçekleştirin
  • Teknoloji ortakları arasında donanımla ilgili sorunların çözümünü koordine etmek
  • Hp.com adresinde sertifikalı yapılandırmaları yayınlayın
  • Grafik sürücüsü seçimini kolaylaştırmak için HP Performance Advisor'da sürücü sertifika kayıtlarını yakalayın .

Sertifikasyon, güvenle çalışmanızı sağlar

Sertifika, HP'nin iş istasyonu donanım çözümünün üzerinde çalışacak yazılım ürünleriyle uyumlu olmasını sağlar. HP'de, hem yeni donanımın geliştirilmesinde hem de yeni yazılım tasarımında veya yazılım revizyonunda, başlangıçtaki ISV'lerimiz ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Amacımız, tasarım sürecinin her adımının her iki taraftaki performansı optimize etmesini sağlamaktır.

Teknoloji ortaklarımız, ISV sertifikasyon sürecinin test edilmesi, optimize edilmesi ve tüm sistem çözümünün bir parçası olarak belgelendirilmesi veya doğrudan bileşen seviyesinde optimum uyumluluk için ISV ile doğrudan bizimle birlikte çalışır.

Tamamen onaylı bir HP İş İstasyonu ISV çözümü oluşturmak için tasarlanan bu sıkı ortaklıklar, donanım ve yazılım arasında kararlı ve gerçekleştirilecek şekilde tasarlanmış tamamen uyumlu bir deneyim sağlar.

HP İş İstasyonları için, sadece rahat bir şekilde gönül rahatlığıyla karşılaşmanız yeterli değildir;

Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat (AEC)

HP Z İş İstasyonları ile mimarlık, mühendislik ve inşaat iş akışlarını hızlandırın.

Yenilik, yüksek performans, genişletilebilirlik ve aşırı güvenilirlik ile BIM ve CAD projelerinizi daha kısa sürede teslim edin. HP Z İş İstasyonları, araç gerektirmeyen, kolay bakım için tasarlanmıştır ve HP Performans Advisor ve HP Remote Graphics Software yazılımlarını içerir.

HP Z İş İstasyonları ile mimari tasarımı hızlandırın

BIM ve CAD projelerinizi daha kısa sürede tamamlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sağlayan HP Z İş İstasyonları ile mimari tasarımı hızlandırın. HP Z İş İstasyonları'nın, kendi işlerinde güvenilir bir şekilde güçlü bilgi işlem çözümleri talep eden profesyonellerin tercih ettiği tercih nedenidir.

En iyi tasarımlar

HP Z İş İstasyonları ile MEP mühendisliğini hızlandırın

BIM ve CAD projelerinizi daha kısa sürede teslim etmeniz gereken performans ve güvenilirlik için HP Z İş İstasyonları ile MEP mühendisliğini hızlandırın. HP Z İş İstasyonları'nın, kendi işlerinde güvenilir bir şekilde güçlü bilgi işlem çözümleri talep eden profesyonellerin tercih ettiği tercih nedenidir.

Tarih Oluşturma Misyonu

HP Z İş İstasyonları ile yapı mühendisliğini hızlandırın

BIM ve CAD projelerinizi daha kısa sürede teslim etmeniz için gereken performans ve güvenilirlik için HP Z İş İstasyonları ile yapısal mühendisliği hızlandırın. HP Z İş İstasyonları'nın, kendi işlerinde güvenilir bir şekilde güçlü bilgi işlem çözümleri talep eden profesyonellerin tercih ettiği tercih nedenidir.

RAMSA firmasının deneyimi

HP Z İş İstasyonları ile inşaat mühendisliğini hızlandırın

Projelerinizi daha kısa sürede teslim etmek için ihtiyaç duyduğunuz performans, genişletilebilirlik ve güvenilirlik için HP Z İş İstasyonları ile inşaat mühendisliğini hızlandırın. HP Z İş İstasyonları'nın, kendi işlerinde güvenilir bir şekilde güçlü bilgi işlem çözümleri talep eden profesyonellerin tercih ettiği tercih nedenidir.

Lynn Allen ile HP ve Autodesk

HP Z İş İstasyonları ile inşaat projelerini hızlandırın

BIM ve CAD projelerinizi daha kısa sürede teslim etmeniz için gereken performans ve güvenilirlik için HP Z İş İstasyonları ile inşaat projelerini hızlandırın. HP Z İş İstasyonları'nın, kendi işlerinde güvenilir bir şekilde güçlü bilgi işlem çözümleri talep eden profesyonellerin tercih ettiği tercih nedenidir.

Lynn Allen ile AutoCAD

Ürün geliştirme

HP Z İş İstasyonları ile ürün geliştirme iş akışlarını hızlandırın

Ürün geliştirme sürecinizi hızlandırmak için ihtiyaç duyduğunuz yenilik, yüksek performans, genişletilebilirlik ve aşırı güvenilirlik ile eğrinin önünde kalın. HP Z İş İstasyonları, araç gerektirmeyen, kolay bakım için tasarlanmıştır ve HP Performans Advisor ve HP Remote Graphics yazılımlarını içerir.


Sage Cheshire Havacılık

(Video: 03:28 dk.)

Morgan Motor

(Video 03:44 dk.)

AMP'd Dişli

(Video: 02:56 dk.)

Lynn Allen ile PD & MC

(Video: 02:54 dk.)

© 2017 AB CAD CAM Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Autodesk, Autodesk Inc.’in tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.