Yapı Tasarımı, İnşaat Altyapısı ve İnşaat İçin Entegre BIM Araçları

Konsept tasarımdan analize, dokümantasyondan görselleştirmeye kadar tüm inşaat yaşam döngüsünün çok disiplinli koordinasyonunu yönetin

Mimari, Mühendislik ve İnşaat Çözüm Paketi, entegre araçlar ve güçlü iş akışlarına erişim sağlayarak en iyi işi çıkarmanıza ve rekabet gücünüzü korumanıza yardımcı olur.

Çözüm paketi ve işiniz geliştikçe, şimdi ve gelecekte ihtiyacınız olan araçlara sahip olun.

3B model tabanlı tasarım iş akışlarının gücü ile etkili tasarımlar ve belgeler elde edebilmek için aşina olduğunuz CAD tabanlı işlemleri birleştirin.


Architecture, Engineering & Construction Collection İÇERİĞİ


BIM (YAPI BİLGİ MODELLEMESİ) NEDİR?

Satış Ekibiyle İletişime Geçin

Çözüm paketi size neler kazandıracak?

Yapı Tasarımı ile mi uğraşıyorsunuz?

Daha verimli hale gelmek, yapı tasarımlarının tüm aşamalarına daha fazla fikir katmak ve mükemmel tasarımlar sunma yeteneğinizi geliştirmek için birlikte çalışabilen kapsamlı BIM (Yapı Bilgi Modellemesi) ve CAD teknolojileri portföyünü kullanın.

Çözüm Paketini Nasıl Kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi

Yol, otoyol, köprü, baraj mı yapıyorsunuz?

Projenin kullanım ömrü boyunca dikey ve yatay BIM süreçlerini birleştirmek için çözüm paketindeki araçları kullanarak, daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve esnek sivil altyapılar sunabilirsiniz.


Çözüm Paketini Nasıl Kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi

Şantiye de mi çalışıyorsunuz?

Çözüm paketi projenin oluşturulabilirliğini görsel olarak keşfetmenizi sağlayarak, maliyetlerinizi daha etkin bir şekilde yönetmenize ve proje sonuçlarını daha iyi tahmin etmenize yardımcı olur.


Çözüm Paketini Nasıl Kullanacağınız hakkında daha fazla bilgi

© 2017 AB CAD CAM Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Autodesk, Autodesk Inc.’in tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.