Tasarımdan İmalata bütün üretim sürecine tek bir üyelikle sahip olun.

Ürünlerinizi, Autodesk Nastran In-CAD ve Inventor CAM ile tamamen entegre, simülasyona ve 5 eksenli CAM'e sahip en iyi Inventor ile tasarlayın ve oluşturun.

Nastran in CAD; Inventor ya da Solidworks’e entegre statik, dinamik ya da non-linear analiz yapabileceğiniz bir analiz yazılımıdır.

HSM Works; Inventor ya da Solidworks’e entegre 3 eksenden 5 eksene kadar CAM yapabileceğiniz gelişmiş bir yazılımdır.

AutoCAD'in ve çözüm paketindeki diğer ürünlerin en yeni sürümlerini edinerek Fusion 360 ile bulut tabanlı ürün geliştirme sürecini keşfedin.


"Product Design & Manufacturing Collection" İÇERİĞİ


Inventor 2022 Yenilikleri

Satış Ekibiyle İletişime Geçin

Çözüm paketi size neler kazandıracak?

Kapsamlı ürün geliştirme

Ekibinizdeki herkese ürününüzün tasarım, test, üretim ve yönetim süreçlerinde ihtiyaç duyacağı tüm profesyonel araçları sağlayın.
(video: 1:31 dk.)

İş birliğine dayalı tasarım

Birden fazla mühendislik disiplininde ortak bir veri formatı kullanın. Dosya dönüştürme ve kötü yönetilen verilerle boğuşmayın.
(video 2:07 dk.)

Ürün performansınızı yükseltin

Doğrudan tasarım ortamına entegre edilen gelişmiş simülasyon araçlarıyla daha hızlı bir şekilde daha iyi kararlar verin.
(video: 1:55 dk.)

Tasarımdan imalata iş akışı

Çeşitli işleme süreçleri için parçaları hızlı bir şekilde programlayın ve tasarım güncellendiğinde takım yollarını da anında güncelleyin.
(video: 1:27 dk.)

© 2017 AB CAD CAM Sistemleri Ltd. Şti. Tüm hakları saklıdır.
Autodesk, Autodesk Inc.’in tescilli markasıdır. Diğer tüm marka isimleri, ürün isimleri veya tescilli markalar, kendi sahiplerine aittir.